28 kwietnia, 2018

Intencje mszalne

17.10.2021XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30:+Tadeusz Todynek (2.r.śm.)
9.00: +Julianna Piskorowska (greg.17)
11.00: +Franciszek Waksmundzki (z okazji imienin)
12.30: chrzcielna
18.00: 1. Dz.-bł. Za Huberta (9.r.ur.)2.Za nauczycieli
13.30 KWIATKOWICE: 1. Za mieszkańców Kwiatkowic (od Żywego Różańca)
2. Za zmarłych mieszkańców Kwiatkowic
3. +Czesław (30.r.śm.) i Genowefa Macewicz
9.30.GOLANKA: +Michał, Adam, Marcin, Andrzej, Józef, Agnieszka, Józefa, Bronisława, Anna
11.00. LISOWICE: +Mariusz Zieliński, Małgorzata i Zbigniew Walsscy oraz rodzice
12.15.MIERZOWICE: +Józefa i Władysław Pniewscy


18.10.2021PONIEDZIAŁEK
9.00: +Edward, Bronisław, Kazimiera, Józef Zając
18.00: +Julianna Piskorowska (greg.18)


19.10.2021WTOREK
9.00:+Julianna Piskorowska (greg.19)
18.00:+Krzysztof Reichel (9.r.śm.)


20.10.2021ŚRODA
9.00: 1.Dz.-bł. Za Szymona (1.r.ur.) z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny Walaszko
2.+Zofia i Władysław Kmiotek
18.00: 1. +Julianna Piskorowska (greg.20)
2.+Józef (9.r.śm.), Tadeusz
17.00 MIERZOWICE: intencja wolna


21.10.2021CZWARTEK 
9.00: 1. +Julianna Piskorowska (greg.21)
2.+Izabela Incz (od uczestników pogrzebu)
18.00: 1. Dz.-bł. za Jakuba Sochę (1.r.ur.) z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny
2. Dz.-bł. za Anastazję Boczniowicz (1.r.ur.) z prośbą o Boże błog.
17.00 GOLANKA: +Władysława Motylewska (od uczestników pogrzebu)


22.10.2021PIĄTEK
9.00: 1. +Patryk Kubica (od uczestników pogrzebu)
2.+Stefania Guzik (42.r.śm.), Wojciech (62.r.śm.), rodzice i rodzeństwo
18.00:1.+Julianna Piskorowska (greg.22)
2.Za Tomasza Gancarza, ratowników medycznych i policjantów (z wyrazami wdzięczności od Elżbiety Hutman)
17.00: KWIATKOWICE: +Paulina Smereka (od Marii Maćkowiak z rodziną)


23.10.2021SOBOTA 
9.00:1.+Julianna Piskorowska (greg.23)
2.+Wiesław Benkie (od uczestników pogrzebu)
12.00: +Ks. Tadeusz Dąbski (1.r.śm.)
18.00: 1.+ Irena, Tadeusz Ziętek
2.+Marian Kędziora (15.r.śm.)
17.00:  LISOWICE +Jan, Marcin, Józefa, zmarli z rodziny Mazur


24.10.2021XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30:+Czesław Zwarycz (1.r.śm.)
9.00: +Jan, Aniela, Stanisław, Halina Krzyśków
11.00: +Julianna Piskorowska (greg.24)
12.30: +Ks. Tadeusz Dąbski (1.r.śm.) (od p. burmistrz)
18.00: Dz.-bł. za Justynę i Grzegorza Chmurzyńskich (1.r.śl.) z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny
8.15: KWIATKOWICE: +Ryszard, Czesława, Aleksandra i Zygmunt Kochan
9.30: GOLANKA: +Tadeusz
11.00: LISOWICE: +Ks. Tadeusz Dąbski (1.r.śm.)
12.15: MIERZOWICE: +Nadzieja i Władysław Gerger