Kwiecień 28, 2018

Prochowice, dn. 14.07.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XV tydzień w ciągu roku

1. W tym tygodniu Kościół będzie obchodzić: w poniedziałek Św. Bonawentury, we wtorek NMP  z Góry Karmel.
  2. We wszystkie środy roku, także w wakacje, odprawiamy nowennę do MB Nieustającej Pomocy, w każdy piątek zaś od godz. 17.00 do 18.00 jest adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona wspólnymi modlitwami. Zachęcamy do brania udziału w tych nabożeństwach.
  3. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Legnickiej na Jasna Górę w dniach 207-07.08. 2018. Spotkanie przed pielgrzymkowe w piątek  19 lipca o godz. 19.00  w Domu parafialnym.
  4. Zapraszamy również na pielgrzymkę autokarowa do Częstochowy na zakończenie Pielgrzymki. Wyjazd z 6 na 7 sierpnia. Koszt 75 złotych. Zapisy u ks. Krzysztofa lub Pani Jolanty Kozubal ewentualnie w zakrystii po Mszy Św. lub w kancelarii.
  5. Prosimy, aby trud utrzymania czystości w naszej świątyni podjęli w tym tygodniu mieszkańcy Sybiraków. Za ofiary przeznaczone na ten cel, jak i za wysiłek ich zbierania składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Kancelaria parafialna w okresie wakacji jest czynna we wtorki od godz. 16.00 do 17.00 oraz w soboty od godz. 10.00 do 11.00. Nie będzie czynna w czwartki.
  7. W zakrystii i w kancelarii można zamawiać Msze św. w ważnych dla nas intencjach.