Kwiecień 28, 2018

Prochowice, dn. 17.11.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII tydzień w ciągu roku

1. W tym tygodniu Liturgia Kościoła wspomina: w poniedziałek Bł. Karoliny Kózkownej, w środę św. Rafała Kalinowskiego,  w czwartek Ofiarowanie NMP, w piątek św. Cecylii,
  2. Przyszła niedziela jest uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, kończymy tym samym rok liturgiczny. Po Mszy św. przy wystawionym  Najświętszym Sakramencie,  dokonamy odnowienia aktu przyjęcia Jezusa za naszego Króla i Pana.
  3. Zachęcamy do udziału w cotygodniowej, środowej nowennie do MB Nieustającej Pomocy oraz do adoracji Najświętszego Sakramentu w piątki o godz. 16.00.
  4. Prosimy, aby trud utrzymania czystości w naszym kościele podjęli w tym tygodniu mieszkańcy Kochanowskiego od numeru 22 do końca. Za ofiary na ten cel złożone, jak i trud ich zbierania składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok.